Zatrzymają Osiedle Młodych… w kadrze

Społeczne Archiwum Cyfrowe 58100 zaprasza na czwarty spacer fotograficzny. Tematem czerwcowego spotkania miłośników fotografii będą ulotne chwile i architektura pierwszego i największego osiedla w Świdnicy – Osiedla Młodych.

Na sobotę, 8 czerwca zaplanowany został 4. Spacer Fotograficzny 58100. Uczestnicy spaceru spotkają się punktualnie o godzinie 11:00 obok wieży ciśnień „Grzyb” przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego, Osiedle Młodych w Świdnicy.

Uczestnicy na wykonanie zdjęć będą mieli zaledwie trzy godziny, bo taka jest właśnie idea spacerów fotograficznych. Zdjęcia mogą zostać wykonane tylko i wyłącznie w trakcie wydarzenia.

Fotografie, które powstaną w ramach wszystkich spacerów zostaną zaprezentowane podczas Światowego Dnia Fotografii, 19 sierpnia 2024 roku w Centrum Partnerstwa, w budynku znajdującym się na Placu Pokoju, przy Kościele Pokoju w Świdnicy.

Uczestnikiem spacerów fotograficznych może zostać każdy. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy jesteś już pochłonięty przez to medium. Na spacer fotograficzny możesz wziąć ze sobą smartfona, kompakt, lustrzankę lub bezlusterkowca. Najważniejszym celem jest integracja i świeże spojrzenie na otaczającą nas przestrzeń.

4. Spacer Fotograficzny 58100
8 czerwca 2024
godz. 11:00,
gdzie: wieża ciśnień „Grzyb”, ulica Ignacego Prądzyńskiego, Osiedle Młodych

Kolejne świdnickie Spacery Fotograficzne 58100 zaplanowano na:

13 lipca 2024, Osiedle Zawiszów, rondo, ul. księżnej Jadwigi Śląskiej i księcia H. Pobożnego

19 sierpnia2024, Światowy Dzień Fotografii, Centrum Partnerstwa, Plac Pokoju 6, Świdnica

Regulamin wydarzenia Spacer Fotograficzny 58100